Career at H. Daugaard

Are you passionate about a job in the transport industry, and are you willing to take responsibility and show your commitment? Then H. Daugaard is the place for you.
We can offer you various different positions in freight forwarding, storage and administration. Common to all jobs is that they are fast-paced and we depend on each other’s efforts. Each employee is an important resource that contributes to achieving our goals.

Can you see yourself in a flat organization where there is room for diversity? Then send us an application – maybe you will become a member of our team.

We store application up to 6 month after receipt, after which they are destroyed.

NB!

Your personal data are very important to us – we are therefore not able to recieve your application directly on e-mail. Please sent your application via our website or on this link: https://h-daugaard.ofir.com/ .

Vacancies

Vacant job position in our department in The Czech Republic:

Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy

Přijmeme dispečera / dispečerku
Zajišťujeme kompletní dispečerskou a logistickou činnost v rámci společnosti. Pozice je vhodná pro zkušené dispečery i absolventy.

Naše firma si zakládá na poskytování kvalitních a spolehlivých služeb našim klientům a vytváření stabilního, bezpečného a přívětivého prostředí pro naše zaměstnance. Jsme česká dceřiná společnost dánské firmy H.DAUGAARD A/S, v Česku působíme již od roku 2007. Jezdíme zejména Dánsko, Švédsko, Německo, Belgii, Holandsko, Lucembursko nebo Českou republiku.

Druh pracovního poměru: plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto):  minimálně 30 000 Kč / měsíc fixní plat s pohyblivou složkou
– po individuální dohodě dle vzdělání a praxe v oboru
Nástup: ihned
Místo výkonu práce: město Košťany, severně od Teplic v Čechách (10 min autem)

Náplň práce:
– plánování tras nebo jejich úprava
– přidělování zakázek jednotlivým vozidlům, organizace pracovní doby řidičů a jejich kontrola
– přímá komunikace s řidiči
– plánování přeprav ve spolupráci s dánskými kolegy

Nabízíme:
– zajímavou, samostatnou a různorodou práci v přátelském prostředí stabilní a rozvíjející se mezinárodní společnosti
– motivující mzdové ohodnocení a možnost platového růstu
– individuálně nastavené firemní benefity (výhodné tankování, firemní elektronika apod.)
– zvyšování kvalifikace (školení, jazykové kurzy atp.)
– zaškolení a odbornou pomoc

Požadujeme:
– minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou
– jazyk angličtina nebo němčina na komunikační úrovni (slovem/písmem) – zejména němčina výhodou
– základy práce s PC a kancelářskými programy (MS Office)
– odolnost vůči stresu
– schopnost kreativního a kombinačního myšlení
– dobré komunikační dovednosti
– základní znalosti zeměpisu Evropy

Výhodou:
– zkušenosti v oboru
– vhodné pro absolventy
– Vhodné pro osoby tělesně postižené, splňující požadavky

Pokud máte zájem, pošlete nám váš životopis na dauczech@dauczech.cz nebo volejte na +420 417 537 540.
Těšíme se na Vás.